Zateplení střech - adaptace podkroví

Tesařství České Budějovice

J. Š. Baara 39, 370 01 České Budějovice

tel: 724 311 880


Zateplení střech a adaptace podkroví

Zateplení střech Zateplení střech Zateplení střech Zateplení střech Zateplení střech Zateplení střech

Trendem porevolučních let je zařazení podkroví do obytných prostor staveb, je to nejjednodušší cesta jak zvětšit bytovou jednotku bez nutnosti velkých stavebních zásahů. S touto adaptací jde ruku v ruce většinou také výměna krytiny, nebo úpravy na plášti střechy (vikýře, odvětrání, osvětlení, zateplení apod.) Je ovšem důležité hledat taková řešení zateplování a adaptace vůbec, aby výsledek kvalitně fungoval jako celek, protože zvláště u starších domů, dojde k výrazné změně jak klimatu v podkroví, tak také k jinému zatížení krovního a stropního systému.

Naše firma vám nabízí realizaci adaptace podkroví v celém rozsahu, od konstrukcí a zateplení podlah a štítových stěn, přes stavbu příček, až po zaizolování střešních ploch a zaklopení stropů. Pokud je to přáním zákazníka, opracujeme stávající prvky do podoby přijatelné v interiéru a ošetříme je vhodnou povrchovou úpravou.

Tesař - Luboš Zach

Jsme zařazeni do programu zelená úsporám, osvědčení na izolace ROCKWOOL, ISOVER a nově také CANABEST, což jsou moderní výrobky z konopí s vynikajícími izolačními vlastnostmi, zvláště v místech s předpokládaným větším výskytem vlhkosti, bez nutnosti často diskutovaných fólií. Jsou vhodné právě pro rekonstrukce starších domů, kde se předpokládá více problematických míst a tepelných mostů.Zateplení střech - podkroví
Podkroví - zateplení střech
Zateplení střech - podkroví