Tesař

Tesařství České Budějovice

J. Š. Baara 39, 370 01 České Budějovice

tel: 724 311 880


Adaptace a zateplení podkroví

Tesař - Luboš Zach Tesař - Luboš Zach Tesař - Luboš Zach Tesař - Luboš Zach Tesař - Luboš Zach Tesař - Luboš Zach

Trendem porevolučních let je zařazení podkroví do obytných prostor staveb, je to nejjednodušší cesta jak zvětšit bytovou jednotku bez nutnosti velkých stavebních zásahů. S touto adaptací jde ruku v ruce většinou také výměna krytiny, nebo úpravy na plášti střechy (vikýře, odvětrání, osvětlení, zateplení apod.) Je ovšem důležité hledat taková řešení zateplování a adaptace vůbec, aby výsledek kvalitně fungoval jako celek, protože zvláště u starších domů, dojde k výrazné změně jak klimatu v podkroví, tak také k jinému zatížení krovního a stropního systému.

Naše firma vám nabízí realizaci adaptace podkroví v celém rozsahu, od konstrukcí a zateplení podlah a štítových stěn, přes stavbu příček, až po zaizolování střešních ploch a zaklopení stropů. Pokud je to přáním zákazníka, opracujeme stávající prvky do podoby přijatelné v interiéru a ošetříme je vhodnou povrchovou úpravou.

Tesař - Luboš Zach

Jsme zařazeni do programu zelená úsporám, osvědčení na izolace ROCKWOOL, ISOVER a nově také CANABEST, což jsou moderní výrobky z konopí s vynikajícími izolačními vlastnostmi, zvláště v místech s předpokládaným větším výskytem vlhkosti, bez nutnosti často diskutovaných fólií. Jsou vhodné právě pro rekonstrukce starších domů, kde se předpokládá více problematických míst a tepelných mostů.Tesař Luboš Zach - rekonstrukce historických krovů.
Tesařství Luboš Zach - nový krov pro váš dům.
Tesař Luboš Zach - pergoly, volská oka, altány, rumpály.